Не будь байдужим! Допоможи армії!

   29 листопада 2016 року в Уманському медичному коледжі відбувся благодійний ярмарок під гаслом: «Не будь байдужим! Допоможи армії!»

    Учасниками заходу стали всі академічні групи коледжу. Студенти та їх батьки виготовили власноруч різні смаколики і продавали їх на ярмарку.  На вилучені кошти, а це 11564грн., будуть придбані теплі речі та ліки для воїнів - учасників АТО, які доправлять на передову волонтерські організації міста. 

    У благодійній акції взяв участь міський голова м. Умань Цебрій Олександр Володимирович та начальник Відділу сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна.

    Проведення заходів патріотичного спрямування виховують у студентської молоді гордість за свою державу і  повагу до воїнів-героїв, що боронять її цілісність та незалежність.

    Ініціаторами та організаторами ярмарку виступили викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін на чолі з Олексієнко Ольгою Михайлівною.

    Велика подяка студентам коледжу та їх батькам, керівникам груп та викладачам коледжу, які долучилися до проведення заходу.

 

Дата додання - 2016-12-01