Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

     З 24 по 29 жовтня 2016 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки (голова циклової комісії Біла Наталія Іванівна).

    Тиждень вирізнявся різноманітністю заходів, організаторами яких стали викладачі зазначеної циклової комісії. Головне спрямування проведених заходів: ознайомити студентів з історією міста Умань та Уманського краю, оскільки більшість студентів, які навчаються в коледжі мешкають в інших областях.

    У зазначений період відбулися екскурсії до картинної галереї, до Історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»: «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря». Організували екскурсії викладачі Горбенко Любов Павлівна та Коровкін Сергій Борисович.

   25 жовтня  в актовій залі коледжу відбувся відкритий виховний захід: «Моє місто відзначає 400-річчя», де студенти мали змогу ознайомитися з історією міста Умань. На сцені звучали поезії та пісні про наше місто у виконанні студентів коледжу. Весь захід супроводжувався документальними матеріалами та слайд-презентаціями. Підготували захід Біла Наталія Іванівна та Ліснічук Лариса Михайлівна

   Не оминули своєю увагою викладачі циклової комісії і річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. У вестибюлі коледжу відбулася виставка студентських малюнків «Доля України героїчна». Організатором виставки виступила викладач Худякова Тетяна Олександрівна.

    На завершення предметного тижня відбулося відкрите заняття з іноземної мови викладача Михайловської Надії Юріївни.

 

Дата додання - 2016-10-31