Зустріч з воїнами АТО

     Події на Сході України – це трагічна та водночас героїчна сторінка історії нашої держави. Найкращі сини нашого народу захищають  незалежність своєї Батьківщини, протистоять зовнішньому агресору. Кожен із нас повинен пам’ятати тих,  кому ми завдячуємо мирному небу у нас над головою.

    18 жовтня 2016 року в актовій залі  Уманського  медичного колледжу відбулася  зустріч  студентів навчального закладу з воїнами, учасниками АТО на Сході України.  Захід був приурочений  Дню захисника України. Ініціаторами та організаторами виховного заходу стали студенти другого курсу  відділення «Сестринська справа» групи 2Всс(9) під керівництвом куратора групи Гур’євої Любові Іванівни.

     На захід були запрошені  учасники бойових дій Петришин Роман Петрович та  Хімченко Олександр Олександрович.  Для гостей студенти коледжу підготували вірші і пісні, відеоряд  про події на Сході України. Яскравим  подарунком для глядачів був танок «Їхали козаки» у виконанні студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.

     Майбутні медики  мали змогу поспілкуватися із воїнами, отримати відповіді на питання про  події в зоні АТО. По завершенню заходу воїнам була вручена адресна матеріальна допомога від колективу коледжу.

     Крім того, з нагоди зазначеної події  в коледжі була проведена акція «Допоможи воїнам АТО», під час якої була проведена демонстрація документальних матеріалів про воєнні дії  та зібрано кошти,  на які були придбані ліки на суму 2024 грн.  Ліки доправлять на передову волонтери Уманської волонтерської організації «Разом».

 

 

Дата додання - 2016-10-26