Крапля крові рятує життя

     

    Під час навчання в Уманському медичному коледжі студенти не лише опановують обрану професію, а і долучаються до різноманітних громадських заходів.

    Професія медичного працівника передбачає насамперед гуманне ставлення до хворої людини, добро і милосердя. Саме такі якості набувають майбутні фельдшери та сестри медичні під час участі в благодійних акціях. Однією з таких акцій є добровільна здача крові.

    Традиційно День донора проводиться в медичному коледжі щоосені. Цей рік не став виключенням. Зазначений захід проводився 21 вересня та 19 жовтня 2016року.

     Активна роз’яснювальна робота була проведена завідувачами відділень Коріняк Оленою Павлівною, Шевчук Мариною Олександрівною та фельдшером коледжу  Головатюк Анастасією Андріївною. Добровільними донорами стали 96 студентів коледжу, які досягли вісімнадцятирічного віку.

   Відповідно Закону України «Про донорство крові та її компонентів», всі учасники Дня донора відзначені подяками від адміністрації коледжу та отримали додаткові вихідні дні згідно наказу по коледжу.

 

Дата додання - 2016-10-24