Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

      З 23 по 28 травня 2016 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень загальноосвітніх дисциплін під керівництвом голови циклової комісії Мотузенко Лариси Андріївни. Предметний тиждень вирізнявся динамічністю і різноманітністю заходів, які мали змогу відвідати студенти першого та другого курсу коледжу, що вивчають загальноосвітні предмети.

    Розпочався тиждень із виставки стендових доповідей, в яких відображалася робота предметних гуртків циклової комісії.

   Відбулася зустріч з представником правоохоронних органів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» на якій  студенти початкових курсів мали змогу обговорити основні моменти адміністративного та кримінального кодексів України.

   Викладачі біології Кучеренко Наталія Іванівна та Сусленко Ірина Вікторівна провели виховний захід «Вплив кімнатних рослин на організм людини». Захід був цікавий, як для студентів, так і для викладачів, оскільки містив багато цікавої інформації щодо  цілющих та отруйних властивостей кімнатних рослин.

   Дню слов’янської писемності був присвячений захід, проведений викладачем української мови Мамбик Юлією Валеріївною. В інтелектуальній грі «Мова – життя духовного основа» взяли участь команди юних мовознавців першого курсу. Метою заходу було систематизувати та поглибити знання студентів з української мови, сприяти усвідомленню того, що українська мова – національно-культурний феномен народу, його духовне надбання. Захід сприяв створенню здорового творчого мікроклімату та взаємодопомоги в колективі.

  Цікавість студентів викликав виховний захід «Фізика та медицина в житті людини», проведений викладачами Коровкіною Оленою Стефанівною та Голубенко Ольгою Володимирівною. Присутні дізналися різні факти  про наукові відкриття  українських фізиків та їх практичне застосування в медицині.

   Заходи, що містив тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін сприяли розвитку наукових та творчих здібностей студентів та виховували повагу до обраного фаху.

 

Дата додання - 2016-05-31