5 грудня – Міжнародний день волонтера

      Кожного року,  5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році.

      Міжнародний день волонтерів на сьогодні відзначається в усьому світі з тисячами волонтерів, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив.

    Добро і милосердя є складовою професії медичного працівника, тому студенти Уманського медичного фахового коледжу активно долучаються до волонтерської роботи. В закладі  постійно діє волонтерський загін «Турбота», який очолює студентка  третього курсу відділення «Лікувальна справа» Кошельна Дар’я. Студентська рада коледжу  на чолі із студенткою третього курсу відділення « Сестринська справа» Сиранець Христиною активно підтримують всі заходи та акції , що проводять волонтери коледжу.

    У своїй діяльності волонтерський загін співпрацює із Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України, яку очолює Чорна В.А. проводячи спільні акції та просвітницьку роботу.

     Не залишається поза увагою волонтерів і допомога бійцям, що воюють на Сході України. Співпрацюючи із волонтерською організацією «Разом», студенти та викладачі коледжу долучаються до благодійних акцій до Дня захисників та захисниць України, до Дня збройних сил України, до новорічних та Великодніх свят .

   Традиційно в коледжі проводяться акції:

• «Відчини серце - допоможи дитині!» до Міжнародного дня людей з інвалідністю, волонтери коледжу відвідують Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок», на кошти, зібрані в ході акції, до закладу передаються розвиваючі ігри  та необхідні приладдя для його вихованців;

• з нагоди Дня Св. Миколая викладачі та студенти коледжу проводять акцію «Зігріємо любов’ю дитячі серця», в ході якої проводиться збір одягу, книг, іграшок та купуються солодкі подарунки для вихованців Міжрегіонального центру соціальної та психологічної реабілітації дітей в м. Умань;

• «Серце до серця» - щорічна акція по збору коштів для медичних установ нашого міста та інші.

      Волонтерський загін  «Турбота» неодноразово був відзначений грамотами та подяками міського голови м. Умань, Уманської міської ради,  Управління праці та соціального захисту населення,  Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста, Уманського волонтерського центру допомоги армії, Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом».

Вітаємо волонтерів коледжу зі святом!

Дякуємо за вашу працю та активну громадянську позицію!

       

 

  

 

Дата додання - 2021-12-04