35-річниця аварії на ЧАЕС

     26 квітня 2021року виповнюється 35 років аварії на Чорнобильській АЕС. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а тому ми маємо гідно вшановувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб врятувати людство від ядерної небезпеки.

      З огляду на зазначене, студенти та викладачі долучилися до вшанування пам’яті героїв Чорнобиля, взявши участь у  мітингу з нагоди зазначеної події. Юнаки та дівчата, що навчаються на другому курсі  відділення «Лікувальна справа» несли почесну варту під час урочистостей біля пам’ятника «Чорнобиль 1986» та разом з викладачами взяли участь у покладанні квітів.

      Крім того, студенти коледжу взяли активну участь у  загальноміському конкурсі малюнків «Чорнобиль очима дітей», що був організований Уманською міською організацією «Союз Чорнобиль України». Свої роботи представили Зрайченко Анна, Любонько Марія, Щербань Оксана,  Кустовський Богдан. За підсумками конкурсу, перше місце виборола  студентка ІІ курсу відділення «Лікувальна справа» Щербань Оксана і була нагороджена грамотою та грошовим подарунком від організаторів конкурсу.

   У переддень роковин аварії на ЧАЕС в коледжі відбулися  виховні години  «Чорнобиль… Подвиг… Трагедія … Пам’ять…» та зустріч із почесним ветераном  м. Умань, ліквідатором аварії на ЧАЕС, співавтором книги «Герої Чорнобиля поруч» Поліводою М.М., присвячена 35-річчю аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

Дата додання - 2021-04-26