Щорічна акція до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

      Щороку 3-го грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день  не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем  людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

      Цього року  з нагоди  зазначеної  дати в Уманському медичному коледжі пройшла щорічна акція «Відчини серце – допоможи дитині».

       Організаторами акції виступили викладачі реабілітації Сусленко Ірина Вікторівна, Бебешко Петро Степанович та завідуюча навчально-виробничою практикою Довгань Наталія Петрівна. В акції взяли участь студенти відділення сестринської справи та викладачі коледжу.

        На кошти, зібрані в ході акції для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок», було придбано побутовий бактерицидний опромінювач для кварцування приміщень та розвиваючі настільні ігри.

        Нажаль, карантинні обмеження не дозволили волонтерам коледжу відвідати установу, проте студенти разом із викладачами записали  і надіслали відеопривітання для вихованців  центру реабілітації.

Дякуємо  всім, хто долучився до нашої акції, відкрив своє серце і поділився частинкою доброти і любові із дітьми, які того потребують!

 

 

 

 

 

Дата додання - 2020-12-07