Акція до Всесвітнього дня надання першої допомоги

    Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальною медичною освітою. Тому володіти елементарними навиками надання першої допомоги повинен кожен.

    Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і запобігти розвитку можливих ускладнень.

    10 вересня 2020 року в Уманському медичному коледжі відбулася акція «Учись надавати медичну допомогу!». У заході взяли участь студенти та викладачі коледжу. Навчання із надання першої допомоги для присутніх проводили головний лікар Уманської станції швидкої допомоги - філії Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Гурбич Сергій Теофанович – викладач–сумісник коледжу та викладач хірургічних дисциплін Олексієнко Ольга Михайлівна. Кожен із присутніх мав змогу випробувати свої сили у наданні першої допомоги.

 


 

 

Дата додання - 2020-09-10