Науково-практична конференція за результатами науково-дослідної, пошукової та гурткової роботи

       Незважаючи на карантинні обмеження та дистанційну форму навчання, використовуючи інтернет-зв`язок, студенти і викладачі Уманського медичного коледжу до 13 травня 2020 року, напередодні Дня науки, підготували і представили до розгляду оцінювальній комісії матеріали науково-дослідних та пошукових робіт над якими працювали протягом 2019-2020 навчального року, а також звіти гурткової роботи у вигляді постерів.

       З-поміж науково-дослідних робіт відзначено роботу на тему: «Виявлення важких металів Плюмбуму та Кадмію у волоссі студентів», авторами якої є студентка групи 1Бсс(9) Нирко Галина та викладач хімії Король Ганна Володимирівна.

       Кращою серед пошукових робіт виокремлено роботу на тему: «Міграційна ситуація в Україні», авторами є студент групи 1лс(9) Драга Дмитро та викладач гуманітарних дисциплін Дяченко Альона Сергіївна.

       За результатами гурткової роботи актуальними за своєю тематикою та змістом, виконаними відповідно до вимог звітних матеріалів наступні постери:

       - тема: «Вплив енергетичних напоїв на організм людини», підготувала студентка групи 3Асс(9) Череватюк Яна. Керівник: Мотузенко Лариса Андріївна, викладач хімії;

       - тема: «Йододифіцит: що потрібно знати і як вберегтись?», підготувала студентка групи 2лс(11) Когут Ольга. Керівник: Крочак Людмила Володимирівна, викладач фізіології;

       - тема: «Антисептики та дезінфектанти – запорука безпеки», підготувала студентка групи 2Бсс(9) Станіславчук Наталія. Керівник: Ковтун Інна Валентинівна, викладач фармакології.

       Адміністрація коледжу щиро вдячна за пророблену роботу у вищеназваних проектах усім керівникам та їх вихованцям.

Бажаємо здоров`я та нових творчих злетів!

 

 

 

Дата додання - 2020-05-15