5 грудня – Міжнародний день волонтера

 

    Волонтерство - надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Це аж ніяк не професія, скоріше - покликання, спосіб життя. Волонтерська діяльність - це прояв милосердя і доброчинності, вона буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі.  Творити добро не очікуючи винагороди може далеко не кожна людина. Але таких відчайдушних людей, на щастя, дуже багато.

     Багато років в Уманському медичному коледжі діє волонтерський загін «Турбота», в роботі якого беруть участь всі бажаючі студенти та викладачі коледжу. Напрямки роботи загону різні: шефська робота з ветеранами, допомога бійцям, що боронять нашу рідну землю на Сході України, співпраця з Міськрайонним Товариством Червоного Хреста, проведення благодійних акцій різноманітного спрямування, співпраця з Центром реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» та з Обласним регіональним центром соціальної та психологічної реабілітації дітей, проведення Днів добровільного донорства тощо. Очолює загін волонтерів студентка третього курсу відділення лікувальної справи Кондратюк Ірина.

    Так, у переддень зазначеного свята волонтери коледжу відвідали громадську волонтерську організацію «Разом» та передали благодійні кошти у розмірі 2000 грн. для допомоги українським воїнам.

    З нагоди Міжнародного дня волонтера колектив коледжу та волонтерський загін «Турбота» був нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

Вітаємо волонтерів коледжу зі святом!

Дякуємо за Вашу працю!

 

Дата додання - 2019-12-05