Мова – душа народу

       З 04 по 08 листопада 2019 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень української мови та літератури, програма якого була   насиченою та різноманітною.

          У вестибюлі коледжу було представлено виставку студентських малюнків до творів українських  літераторів.

          Кожен студент мав змогу  поліпшити свої знання рідної мови за допомогою відео уроків Олександра Авраменка «Дбай про чистоту своєї мови».

          В межах тижня були проведені І етапи  міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів І та ІІ курсів.

         Особливу цікавість викликав у студентської молоді відкритий виховний захід «Дорогою болю. Василь Стус».

          Цікаво, пізнавально та весело пройшов конкурс знавців рідної мови «Я люблю Україну», в ході якого студенти другого курсу відділення лікувальної справи демонстрували свої знання української мови та свої творчі здібності.

         Не залишились осторонь майбутні медики від святкування Дня української писемності та мови. Всі бажаючі мали змогу долучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанту «Від бересту - до «цифри».

         А на завершення предметного тижня студенти та викладачі коледжу активно продемонстрували свої співочі таланти в караоке грі «З піснею в серці…».

         Організаторами предметного тижня української мови та літератури стали викладачі – Мамбик Ю.В., Цибенко Г.І., Тищенко Т.І., під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін Білої Н.І.

 

Дата додання - 2019-11-08