Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури

    

    З 28 жовтня  по 01 листопада 2019 року в  Уманському медичному коледжі відбувся тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури. Викладачами зазначених дисциплін були проведені різноманітні заходи.

    Розпочався тиждень з виставки творчих робіт студентів за творами зарубіжної літератури «Художній вернісаж».

    Студенти І курсу із задоволенням взяли участь у "Літературному брейн-рингу", під час якого мали змогу продемонструвати свої знання із зарубіжної літератури.

    Особливу цікавість викликала у студентів зустріч із американцями із штату  Північна Кароліна, США на тему: «Освіта США. Переваги вивчення  англійської мови для студентів-медиків».

    В межах тижня була оформлена виставка, присвячена історії створення, засновнику та  участі параолімпійських команд в «Invictus Games».

    Низка заходів була присвячена відзначенню свята Halloween, а саме: оформлено фотозону та проведено інформаційний захід, що містив відеоматеріали та мультимедійні презентації щодо історії свята.

   Організували заходи викладачі коледжу Коровкін С.Б., Кривенко Л.В.,  Михайловська Н.Ю., Декарчук О.М., під керівництвом голови ЦК загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін  Білої Н.І.

 

Дата додання - 2019-11-04