Подорож сторінками суспільних та історичних дисциплін

 

 

«Завдяки історичній пам’яті

людина стає особистістю,

народ - нацією,

країна – державою».

М.Грушевський

 

     З 21 по 25 жовтня 2019 року в Уманському медичному коледжі відбувся тиждень суспільно-економічних та історичних дисциплін, в ході якого відбулися виховні заходи різноманітного спрямування.

    Організовано пройшла виставка студентських малюнків на тему: «Ми – українці!».

     Особливу цікавість викликав у студентської молоді інтелектуальний конкурс «Ігри патріотів», в ході якого студенти других курсів  відділення сестринська справа мали змогу продемонструвати свої знання з історії та культури України.

      З метою підвищення правової обізнаності першокурсників, проведено зустріч з представником правоохоронних органів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

     Крім того, студенти  І-ІІ курсів відвідали  Уманську бібліотеку-філію №5 МЦБ, де взяли участь у проведені круглого столу «Гендерна рівність – реалія сьогодення».

      Протягом зазначеного періоду також пройшли тематичні екскурсії для студентів нового набору до Уманського краєзнавчого музею та Музею українського побуту, де першокурсники мали змогу ознайомитися з історією Уманського краю та його культурними традиціями.   

     Організаторами заходів виступили викладачі коледжу Домбровська В.В.,  Горбенко Л.П., Петришина С.В. під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін Білої Н.І.

 

Дата додання - 2019-10-28