Професія медичного працівника – найгуманніша у світі

      Бути медичним працівником – це щодня, щохвилини стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб.  А допомога людям – надзвичайно благородна справа.

     24 вересня 2019 року в актовій залі  Уманського медичного коледжу юнаки та дівчата, що обрали для себе цю нелегку професію, вступивши до навчального закладу на відділення лікувальної та сестринської справи, презентували свої відділення для студентів нового набору.      

    В ході заходу, новачки мали змогу ознайомитися з історією професії «фельдшер» та  «сестра медична», історією відділень та коледжу в цілому, студентськими традиціями .

       Старшокурсники  розповідали про свої здобутки, демонстрували свої таланти. Випускники  звернулися до першокурсників зі словами настанови та вручили на згадку про початок навчання записники.  Кращі студенти були нагороджені грамотами та подяками від адміністрації коледжу.

     Організаторами заходу виступили: завідувачі відділеннями лікувальної та сестринської справи Коріняк Олена Павлівна та Король Ганна Володимирівна, студенти груп 3Асс(9) та 2лс(9) під керівництвом  Мотузенко Лариси Андріївни та Бас Ольги Анатоліївни. Музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни.

 

Дата додання - 2019-09-24