Науково-практична конференція

   16 травня 2019 року в Уманському медичному коледжі відбулась науково-практична конференція за результатами науково-дослідницької, пошукової та гурткової роботи. Викладачі усіх циклових комісій активно взяли участь у конференції та продемонстрували свої наробки і дослідження у вигляді доповідей, які супроводжувались мультимедійними презентаціями.

     Журі визначили кращу науково-дослідницьку, пошукову та гурткову роботи. Учасники конференції були нагороджені сертифікатами та пам’ятними подарунками. Переможцями стали:

     Михайловська Н.Ю. – викладач іноземної мови, з темою доповіді: «Вплив соціальних мереж на молодь», доповідач – Довгопола Валерія  3Асс(9).

     Діденко О.Д.– голова ЦК терапевтичних дисциплін та сестринської справи, з темою доповіді: «Гіпертонія – хвороба ХХІ століття», доповідач – Клявенш Аніта 2 Асс(9).

     Кучеренко О.В. – викладач інфектології, з темою доповіді: «Кір  - проблема сьогодення», доповідач – Качур Аліна 3Бсс(9).

     ІІ місце за річний звіт у вигляді  стендової доповіді (постера) отримала викладач хірургічних дисциплін – Поліщук Т.С. з темою: «Синдром адреналінової втоми», доповідач – Гарумова Діана 4Всс(9).

     ІІІ місце у зазначеній категорії отримала викладач дисциплін природничо-наукової підготовки – Мотузенко Л.А., з темою: «Дослідження складових косметики та їх вплив на організм людини», доповідач – Чачунь Ольга 2Асс(9).

Щиро вітаємо переможців та учасників науково-практичної конференції. Бажаємо сил і натхнення досліджувати і вивчати нові, актуальні теми сьогодення. 

 

Дата додання - 2019-05-21