Свято спорту, молодості та грації

Гімнастика, фізичні вправи,

ходьба повинні міцно ввійти

в повсякденний побут кожного,

хто хоче зберегти

працездатність, здоров'я,

 повноцінне і радісне життя. 

Гіппократ

         02 квітня 2019 року в спортивному залі Уманського медичного коледжу відбувся щорічний конкурс з аеробіки, присвячений Міжнародному Дню здоров’я. В змаганнях брали участь дівчата та юнаки І-ІІ курсів. Кожна команда презентувала танцювальну композицію з обов’язковими елементами та танець з предметами. Крім призових місць, учасники виборювали звання: «Міс аеробіка», «Міс грація», «Міс чарівність», «Міс посмішка» та інші номінації.

     Так, переможцем в конкурсі аеробіки у 2019 році стала команда «Family»  групи  2Асс(9). Друге місце  посіла  команда  « Je T’aime» групи 2Бcc(9). Третє місце  розділили  команди «Мафіозі» група 1Бсс(9) та «Свайп» група 1лс(9). Звання «Міс аеробіка» виборола Кирилюк Ірина студентка групи 1лс(9), а звання «Міс грація» отримала  Пересунько Руслана  група 1Асс(9).

    Переможці конурсу були нагороджені грошовими преміями, а всі учасники змагань грамотами від адміністрації  та солодкими призами від профспілкового комітету коледжу. Організаторами конкурсу виступили тренер спортивної секції з аеробіки Заскалета Олена Анатоліївна та керівник фізичного виховання коледжу Мамбик Олександр Миколайович.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових спортивних перемог!

 

Дата додання - 2019-04-03