Пам’яті Героїв Небесної сотні

      Історія будь-якого народу містить періоди, дати, що є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не має майбутнього.

      Розстріл активістів Майдану є одним з найтрагічніших етапів сучасної історії України. У День пам'яті Героїв Небесної Сотні вся Україна згадує про події лютого 2014 року і вклоняється загиблим Героям Майдану. Герої Небесної сотні своєю самопожертвою наказують : «Живи, Україно, живи, бо ми за це померли!»

      19 лютого 2019 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбувся виховний захід-реквієм «Україна – країна нескорених», присвячений гідним нащадкам великих прадідів, Героям Небесної Сотні.

    Зі сцени лунали вірші і пісні, демонструвалися документальні відеоматеріали, що розповідали про події Революції Гідності, про звитяжну боротьбу наших сучасників за світле майбутнє своєї країни. Всі присутні в залі вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

   Виховний захід підготували студенти груп 2лс(11) та 1Асс(9), керівники груп Біла Наталія Іванівна та Гейко Валентина Юріївна. Музичне оформлення Ліснічук Лариса Михайлівна.

 

Дата додання - 2019-02-20