Добро починається з тебе

 

 

 День Святого Миколая –  це найбажаніший день в році для дітлахів. З цим святом пов’язано багато стародавніх традицій. А в сучасні часи з’явилася добра традиція – саме у День Святого Миколая опікуватися сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

       Традиційно, в Уманському медичному коледжі до зазначеного дня проводиться благодійна акція «Зігріємо любов’ю дитячі серця». Не став виключенням і 2018 рік. В ході акції  були зібрані одяг, іграшки та книги  для вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Умань. Крім того, студентською радою та волонтерами проводився збір коштів, на які було придбано посуд для зазначеної установи та фрукти і солодощі для дітей.

         Організаторами акції виступили викладачі педіатричних дисциплін коледжу Швець Любов Іванівна, Гейко Валентина Юріївна, голова циклової комісії педіатричних, хірургічних та акушерсько-гінекологічних дисциплін Лисенко Тетяна Олександрівна та студентська рада на чолі з Гарумовою Діаною.

         19 грудня 2018 року  викладачі та студенти коледжу відвідали святковий захід у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Умань і привітали дітей подарунками з Днем Святого Миколая.

 

Дата додання - 2018-12-20