Вкотре про актуальні питання

     20.11.2018 р. в Уманському медичному коледжі викладач вищої  кваліфікаційної категорії  Пальчак С.Б. провела відкрите теоретичне  заняття з  дисципліни «Медсестринство в дерматології та венерології» на тему «Гонококова інфекція» в групі 4Всс(9).

      Дана тема є однією з найважливіших тем курсу навчальної дисципліни.      Гонорея – це одна з найбільш поширених інфекцій, які передаються статевим шляхом. Щорічно більш ніж 180 млн. людей в світі заражаються гонореєю при випадковому статевому контакті.

     Враховуючи негативний вплив на організм людини в цілому, шкоду, яку  завдає хвороба  репродуктивному здоров’ю  чоловіка і жінки, важливе значення має активна і кваліфікована санітарно-освітня робота медичних сестер серед населення. Студенти Гарумова Діана, Лещенко Анастасія, Удодова Наталія та Найдюк Анастасія представили підготовлені ними санітарні бюлетені та брошури по даній тематиці.

     Формування здорового способу життя, у тому числі безпечної статевої поведінки, висвітлення питань репродуктивного здоров’я, сімейно-шлюбних відносин, удосконалення системи підготовки молоді до сімейного життя є важливим аспектом роботи майбутніх медсестер.

 

Дата додання - 2018-11-22