Цікавість та пізнання сьогодні – успіх і визнання завтра

     

 

     З 12 по 16 листопада 2018 року в Уманському медичному коледжі  під гаслом : «Цікавість та пізнання сьогодні  - успіх і визнання завтра», відбувся тиждень хімії, біології та географії. Викладачами зазначених навчальних дисциплін були проведені заходи різноманітного спрямування.

     Розпочався тиждень виставкою малюнків «Таємниці науки хімії» та демонстрацією відеоматеріалів: «Найяскравіші досліди з хімії». Цікавість у студентів викликав виховний захід «Хімія та музика».

     Студенти другого курсу відділення лікувальної справи стали учасниками хімічного брейн-рингу «Подорож у країну Фармхімію», де продемонстрували свої знання з хімії та фармакології.

     Для студентів першокурсників був організований перегляд документальних матеріалів «Мандрівка Україною». Також  першокурсники мали змогу виявити свої таланти взявши участь у виставці малюнків «Мальовничі місця України».

      Цікаво та змістовно пройшла конференція для студентів других курсів «ГМО – це погибель чи спасіння людства».

      Зазначені заходи підготували  викладачі коледжу Мотузенко Л.А., Король Г.В., Ковтун І.В. Бас О.А., Кучеренко Н.І. під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін Білої Н.І.


 

Дата додання - 2018-11-19