Тиждень української мови та літератури

     З 05 по 09 листопада 2018 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень української мови та літератури, програма якого була   насиченою та різноманітною.

     Аби пам’ятати неоціненні скарби українського фольклору, які узагальнюють пам’ять народу, передають життєвий досвід, формують погляди на етику, мораль та історію, усі поверхи коледжу майоріли українськими прислів’ями та приказками, які студенти мали змогу перечитувати кожного дня.

     У вестибюлі коледжу було представлено виставку студентських малюнків до творів української літератури, а на перервах лунали українські народні пісні.

     Цікаво, напружено та успішно студенти І курсу відділення сестринської справи подолали мовний крос, який відбувся у вигляді інтелектуальної гри між двох команд.

     Під час великої перерви студенти поліпшували знання рідної мови за допомогою відео уроків Олександра Авраменка «Дбай про чистоту своєї мови».

     А також з пізнавальною та виховною метою було організовано та проведено екскурсійну подорож «Шевченковими стежками» до національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» в села Шевченкове та Моринці.

     Не залишились осторонь майбутні медики від святкування Дня української писемності, який відзначають 9 листопада. В цей день було проведено І етапи мовного конкурсу імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів І та ІІ курсів.

     А на завершення предметного тижня студенти та викладачі коледжу активно продемонстрували свої співочі таланти в караоке-грі «З піснею в серці…».

     Організаторами предметного тижня української мови та літератури стали викладачі – Цибенко Г.І., Мамбик Ю.В., Тищенко Т.І. під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін Білої Н.І.


 

Дата додання - 2018-11-12