Тиждень суспільно-економічних та історичних дисциплін

   З 18 по 26 жовтня 2018 року в Уманському медичному коледжі відбувся тиждень суспільно-економічних та історичних дисциплін, в ході якого відбулися виховні заходи різноманітного спрямування.

   Організовано пройшла виставка студентських малюнків на тему: «Історія та культура мого народу».

    З нагоди річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, відбувся показ документальної стрічки «Між двох вогнів. Україна у Другій світовій війні».

   Крім того, студенти  І-ІІ курсів відвідали  Уманську бібліотеку - філію №5 МЦБ, де взяли участь у проведені зустрічі краян - відомих особистостей сучасності «Творимо місто нашої мрії разом» та  Уманську бібліотеку-філію №1,  де відбувся виховний захід патріотичного спрямування «За що варто любити Україну».

    З метою підвищення правової обізнаності першокурсників, проведено зустріч з представником правоохоронних органів «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

   «Обізнаність – запорука безпеки» - під таким гаслом була проведена екскурсія до Уманського районного відділу УДСНС України, 14 державної пожежно-рятувальної частини м.Умань, де студенти І-ІІ курсу ознайомилися з історією пожежної охорони Уманщини, із роботою рятувальників, спеціалізованою технікою, що використовується в ході рятувальних заходів та під час пожеж,  а також з правилами поведінки при пожежах.

     Під час проведення тижня, відбулися екскурсії до Уманського краєзнавчого музею та ДІАЗ «Стара Умань».

    Організаторами заходів виступили викладачі коледжу Домбровська В.В., Худякова Т.О., Горбенко Л.П. під керівництвом голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін Білої Н.І.

 

Дата додання - 2018-10-26