«Козацькі розваги»

   

   Кожна нація, кожний народ пишається своєю історією, і українці  - не виключення. Наш народ виборював свою незалежність протягом своєї звитяжної історії, особливе місце в якій посідає Доба Козаччини.

    Козацтво – братерство людей, об’єднане особливим станом душі та свідомості, моральності та моралі, подвигами та звитягою в ім’я свого народу.  

    16 жовтня 2018 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбувся спортивно-патріотичний захід «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

    В заході взяли участь юнаки першого та другого курсів, які змагалися у влучності та спритності, кмітливості та мужності. Крім того, демонстрували свою ерудицію та знання історії України. Змагання супроводжувалися українськими піснями, що додало заходу особливого національного колориту

    Юнаки коледжу, незважаючи на свій юний вік, довели, що вони гідні нащадки звитяжних українських козаків. Переможці змагань були нагороджені призами від профкому коледжу.

   Організаторами заходу виступили викладачі коледжу Микитюк Віталій Юрійович та Ремезюк Сергій Васильович, під керівництвом керівника фізичного виховання Мамбика Олександра Миколайовича. Музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни. 


 

Дата додання - 2018-10-16