Ми в медицину обрали шлях

     Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медичного працівника  – найгуманніша,  адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб.

     18 вересня 2018 року в актовій залі коледжу юнаки та дівчата, що обрали для себе цю нелегку професію, вступивши до Уманського медичного коледжу на відділення «Лікувальна справа» презентували своє відділення для студентів нового набору.      

     Щороку стало доброю традицією проводити презентацію відділення для студентів-першокурсників. В ході заходу, новачки мали змогу ознайомитися з історією професії «фельдшер», історією відділення «Лікувальна справа» та коледжу в цілому. Студенти старших курсів розповідали про свої здобутки, демонстрували свої таланти. Випускники відділення звернулися до першокурсників зі словами настанови та вручили на згадку про початок навчання записники.

     Кращі студенти відділення були нагороджені грамотами та подяками від адміністрації коледжу.

     Організаторами заходу виступили: завідувач відділення «Лікувальна справа» Коріняк Олена Павлівна, керівник групи 3лс(11)  Діденко  Олена Дмитрівна. Музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни.

 

Дата додання - 2018-09-19