Спорт – це не лише здоров’я, а ще характер і сила

   День фізичної культури і спорту - свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

    13 вересня 2018 року викладачами фізичного виховання під керівництвом Мамбика Олександра Миколайовича проведений спортивно-масовий захід, що містив  у  програмі  різноманітні спортивні змагання: біг 100 м (юнаки), естафета з м’ячами (дівчата), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), перетягування канату (юнаки та дівчата). Проте найяскравішим та видовищним був конкурс патріотичної стройової пісні, яким і розпочалося свято. Цікаві патріотичні речівки, пісні, спортивні емблеми та національна символіка вирізняли кожну команду – учасницю заходу.

     Зазначене свято проведене в межах Всеукраїнського Олімпійського тижня, проголошеного Національним олімпійським комітетом України.

    «День здоров’я»  поєднав студентів І-ІІ курсів відділень лікувальної та сестринської справи. Веселий настрій та командний дух панували на спортивних майданчиках під час змагань. Переможці були нагороджені грамотами та призами від адміністрації та профкому коледжу.

Вітаємо всіх учасників змагань!  

Бажаємо міцного здоров’я, нових спортивних рекордів та перемог !

http://umanmedical.com/uploads/77.jpg


 

Дата додання - 2018-09-14