Науково-практична конференція

    16 травня 2018 року в Уманському медичному коледжі відбулась науково-практична конференція за результатами науково-дослідницької, пошукової та гурткової роботи. Викладачі усіх циклових комісій активно взяли участь у конференції та продемонстрували свої наробки і дослідження у вигляді доповідей, які супроводжувались мультимедійними презентаціями.

      Журі у складі – голови журі керівника коледжу Ю.С. Скоробрехи, заступника директора з навчальної роботи Ю.В. Мамбик, методиста коледжу, завідувачів відділеннями та голів циклових комісій – визначили кращі науково-дослідницькі та пошукові роботи. Учасники конференції були нагороджені дипломами. Переможцями стали:

Олексієнко О. М. – голова циклової комісії хірургічних дисциплін, з темою доповіді: «Просторово-часові компоненти спілкування медичної сестри і пацієнта та їх значення», доповідач – Дишлева Марія 4Бсс(9)  -  І місце.

Горбенко Л.П. – викладач дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки, з темою доповіді: «Права та свободи громадян України згідно нової медичної реформи», доповідач – Найдюк Анастасія 3Всс(9) – ІІ місце.

Коріняк О.П. – завідувач відділенням лікувальної справи, Яцура О.В. – викладач дисциплін науково-природничої підготовки, з темою доповіді: «Вплив вмісту фторидів у питній воді на поширеність карієсу серед дітей та підлітків Уманщини», доповідач – Зубіцька Карина 2Всс(9) – ІІІ місце.

Крім того журі оцінювали річні звіти гурткової роботи коледжу у вигляді постерів. Переможцями стали:

Кучеренко Н.І., викладач загальноосвітніх дисциплін, з темою: «ГМО – надія людства чи страшна помилка?» - І місце.

Мотузенко Л.А., голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, з темою: «визначення складових шоколаду та їх терапевтичної дії на організм людини» - ІІ місце.

Поліщук Тетяна Сергіївна, викладач хірургічних дисциплін, з темою: «Перша медична допомога при вогнепальних пораненнях» - ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та учасників науково-практичної конференції.

Бажаємо сил і натхнення досліджувати і вивчати нові, актуальні теми сьогодення. 


 

Дата додання - 2018-05-17