Ми все пам’ятаємо!

 

        26 квітня 1986 року світ став свідком жахливої катастрофи в історії людства, наслідки якої досі віддаються жахливим відлунням. Цей день – героїчна та трагічна дата в історії українського народу. Щороку вся Україна вшановує пам’ять героїв Чорнобиля, що своїм  життям зупинили невидимого ворога – радіацію.

     Вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів аварії і студенти Уманського медичного коледжу, взявши участь у проведені мітингу 26 квітня 2018 року. Кращі студенти коледжу щороку несуть почесну варту біля пам’ятника героям Чорнобиля під час проведення зазначених заходів.

     Цього ж дня у вестибюлі коледжу викладачами суспільних дисциплін було організовано показ документальних відеоматеріалів про аварію на ЧАЕС та героїчний подвиг ліквідаторів.

     З метою виховання молоді на героїчному прикладі ліквідаторів аварії на ЧАЕС, напередодні 32 річниці з дня аварії, була проведена зустріч студентів коледжу з ветераном Збройних Сил України, ліквідатором аварії на ЧАЕС І-ої категорії, нагородженим орденом «За службу Батьківщині», полковником у відставці, співавтором книги «Герої Чорнобиля поруч» Поліводою Миколою Максимовичем.

    26 квітня серце кожного українця сповнює важкий біль. Ми схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя і здоров’я на вівтар нашого порятунку. Ми все пам’ятаємо, бо наша пам’ять є рішучим одвічним поступом.

 

Дата додання - 2018-04-26