Конкурс аеробіки

 

 

 

 

 

«Фізичні вправи можуть замінити багато ліків,але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи»

А.Моссо

 

03 квітня 2018 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбувся щорічний конкурс з аеробіки, присвячений Міжнародному Дню здоров’я. В змаганнях брали участь дівчата та юнаки І-ІІ курсів. Кожна команда презентувала  танцювальну композицію з обов’язковими елементами та танець з предметами. Крім призових місць, учасники виборювали звання: «Міс аеробіка», «Міс грація», «Міс чарівність», «Міс посмішка» та інші номінації.

     Так, переможцем в конкурсі аеробіки у 2018 році стала команда «Батерфляй»  групи  1Асс(9). Друге місце розділили команди  «Демігрель» групи 2лс(9) та «Драйв» група 2Всс(9). Третє місце посіла команда  «Малишки» група 2Асс(9). Звання «Міс аеробіка» виборола Клименко Каріна студентка групи 2Асс(9), а звання «Міс грація» отримала Тупіцина Анна група 2Всс(9).

   Всі учасники змагань були нагороджені грамотами від адміністрації  та солодкими призами від профспілкового комітету коледжу. Організаторами конкурсу виступили тренер спортивної секції з аеробіки Заскалета Олена Анатоліївна та керівник фізичного виховання коледжу Мамбик Олександр Миколайович, музичне оформлення Ліснічук Лариса Михайлівна.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових спортивних перемог! 

 

Дата додання - 2018-04-04