«Душі людської доброта»

    Щороку, в межах тижня циклової комісії терапевтичних дисциплін в Уманському медичному коледжі проводиться благодійна акція «Душі людської доброта», під час якої студенти коледжу відвідують «Будинок ветеранів». Цей рік не став виключенням. Організували акцію викладач інфекційних хвороб Боршківська Віра Терентіївна та студентська рада коледжу на чолі із Гарумовою Діаною. На зібрані в ході акції кошти були придбані ліки та солодощі для підопічних  «Будинку ветеранів».

      30 березня 2018 року студенти ІІІ курсу відділення сестринської справи Уманського медичного коледжу завітали до «Будинку ветеранів». Завідуюча зазначеної установи Кріт Раїса Петрівна розповіла про історію  установи та її діяльність.

      «Будинок ветеранів» - це відділення стаціонарного догляду для постійного і тимчасового проживання, що має цілодобовий сестринський пост, який надає сестринську та паліативну допомогу. Майбутні сестри медичні мали змогу ознайомитися з його роботою.

      Від студентського та викладацького колективу студенти передали набори ліків, а підопічних «Будинку ветеранів» юнаки та дівчата привітали з Великодніми святами  солодкими подарунками .

 

Дата додання - 2018-04-02