З теплотою в серці

       Під час навчання в Уманському медичному коледжі студенти мають змогу не лише опанувати обраний фах фельдшера чи сестри медичної, а і виявити свою громадянську позицію, долучившись до різних напрямків громадської роботи, зокрема до волонтерської діяльності.

       Від початку війни на Сході України викладачі та студенти коледжу проводять заходи та акції на підтримку воїнів, що боронять нашу рідну землю на передовій. Неодноразово за допомогою волонтерських організацій міста від викладацько-студентського колективу коледжу на фронт доправлялися ліки, продукти харчування, теплі речі для бійців.

    Тісна співпраця поєднує Уманський медичний коледж і громадську волонтерську організацію «Разом». 27 березня 2018 року в наш навчальний заклад завітала волонтер зазначеної організації Інна  Миколаївна Титаренко, яка передала на адресу колективу коледжу щирі вітання  та подяку від бійців з передової і вручила керівнику навчального закладу Скоробресі Юрію Сергійовичу прапор, який передали для колективу наші колеги лікарі, сестри  медичні, фельдшери, парамедики, госпітальєри, що кожної хвилини рятують бійців на фронті.

    Колектив коледжу в межах акції «Великодній кошик для солдата» передав у волонтерську організацію «Разом» кошти в розмірі 1000грн. на придбання засобів гігієни, ліків, солодощів для бійців.


 

 

 

Дата додання - 2018-03-28