Спортивні рекорди

     

     За роки навчання студенти Уманського медичного коледжу не лише здобувають професію медичного працівника середньої ланки, а і беруть участь у роботі спортивних секцій і власним прикладом і перемогами демонструють переваги здорового способу життя.

     Студентка четвертого курсу відділення сестринської справи Марчук Дарина брала  участь  у  ІІ Відкритому чемпіонаті  Черкаської області  та міста Умань з пауерліфтингу та його окремих вправ 2018року серед юніорів. Здолавши штангу вагою 175 кг Дарина виборола перемогу.  В чемпіонаті взяли участь понад 60 спортсменів з Черкаської, Київської, Вінницької та Дніпропетровської областей.

       Збірна команда Уманського медичного коледжу з настільного тенісу стала чемпіоном і посіла перше місце  у Молодіжних спортивних іграх  міста Умань 2017-2018 року.  У складі  команди  студенти другого курсу відділення сестринської справи Цимбал Роман , Літвіцька Аліна, Довгопола Валерія та студент першого курсу відділення сестринська справа Чопенко Давід.  Тренер команди Мамбик Олександр Миколайович.

Вітаємо спортсменів коледжу з перемогою!

Бажаємо міцного здоров’я та нових рекордів!

 

Дата додання - 2018-03-16