Ярмарок вакансій

     

 

 

 

 

 

 

 

 

      В історії людства професія медичного працівника є найважливішою та найвідповідальнішою. Серед усіх професій в галузі охорони здоров’я наймилосердніші професії фельдшера та сестри медичної.

     27 лютого 2018 року в актовій  залі Уманського медичного коледжу відбувся захід «Ярмарок вакансій», на який були запрошені випускники відділення лікувальної та сестринської справи 2018 року та представники  різних організацій галузі охорони здоров’я.

     В ході заходу, з інформацією щодо наявних вакансій та умов працевлаштування, до випускників звернулися головний лікар Уманської центральної районної лікарні, заслужений лікар України  Добрянська Інна Іванівна та головний лікар Уманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Новаківський Олександр Борисович.

     Свої заявки щодо працевлаштування випускників на адресу коледжу надіслали наступні установи : 

  • «Клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» курорту Куяльник, м.Одеса;
  •  Звенигородська ЦРЛ;
  •  виконавчий комітет Степанецької сільської ради, Канівського району, Черкаської обл.;
  • виконавчий комітет  сільської ради  села Колодисте, Уманського району.

     Серед гостей заходу були представники вищих навчальних закладів.  Зокрема, про перспективи вищої освіти випускникам розповіла директор Вінницького інституту Університету «Україна», доктор педагогічних наук, професор Давиденко Ганна Віталіївна.

     З інформацією щодо здобуття вищої освіти до випускників звернулася кандидат філологічних наук, доцент Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини Остапчук Галина Валентинівна.

 

Дата додання - 2018-02-27