Україна – країна нескорених

 

 

Україно, ти в серці у кожного,

                                                                      Батьківщина на віки одна!

                                                                            Ти країна Героїв Нескорених,

                                                                            Тож згадаємо їх імена!

     

 

       Українська земля… земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки України.

       Розстріл активістів Майдану є одним з найтрагічніших етапів сучасної історії України. У День пам'яті Героїв Небесної Сотні вся Україна згадує про події лютого 2014 року і вклоняється загиблим Героям Майдану.

      20 лютого 2018 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбувся виховний захід-реквієм «Україна – країна нескорених», присвячений гідним нащадкам великих прадідів, Героям Небесної Сотні.

    Зі сцени лунали вірші і пісні, демонструвалися документальні відеоматеріали, що розповідали про події Революції Гідності, про звитяжну боротьбу наших сучасників за світле майбутнє своєї країни. Всі присутні в залі вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

   Виховний захід підготували студенти груп 2Всс(9) та 1Бсс(9), керівники груп Цибенко Галина Іванівна та Голубенко Ольга Володимирівна. Музичне оформлення Ліснічук Лариса Михайлівна.

 

Дата додання - 2018-02-20