Тиждень циклової комісії природничо-наукової підготовки

     З 12  по  16 лютого 2018 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень  циклової комісії природничо-наукової підготовки під  керівництвом голови циклової комісії Крочак Людмили Володимирівни, що вирізнявся цікавими змістовними заходами різноманітного спрямування.

     Здоровому способу життя була присвячена виставка санітарних бюлетенів та молодіжний мультимедійний флешмоб. Крім того, у вестибюлі коледжу були продемонстровані відеоматеріали щодо профілактики шкідливих звичок.

    За участі учнів дев’ятого класу Уманського НВК №7 – колегіуму та студентів другого курсу відділень лікувальної та сестринської справи відбулась анатомо-фізіологічна вікторина «Секрети організму людини». Школярі та студенти утворили спільні команди і в ході змагань демонстрували свої знання з анатомії та фізіології людини. Захід підготували та провели викладачі анатомії та фізіології Крочак Людмила Володимирівна та Король Ганна Володимирівна.

    В День Св. Валентина викладачами циклової комісії Глушко Юлією Миколаївною та Шевченком Тарасом Григоровичем було проведено конкурс «ВАЛЕНТИНОК»  «Справи сердечні». Всі академічні групи мали змогу виявити свою фантазію  та майстерність під час виготовлені святкової листівки. Кращі роботи були відзначені призами. Крім того, цього дня у вестибюлі коледжу любителі співу мали змогу продемонструвати свої таланти під час «Караоке української пісні про кохання».

   Викладачами Коріняк Оленою Павлівною та Яцурою Олегом Вікторовичем  був проведений Майстер-клас «Особиста гігієна - запорука здоров’я». На захід були  запрошені учні дев’ятого класу Уманської загальноосвітньої школи №3. Глядачі мали змогу дізнатися цікаві факти щодо особистої гігієни, взяти участь у відпрацюванні практичних навичок та розв’язанні ситуаційних задач. Викладачами циклової комісії були розроблені пам’ятки щодо здорового способу життя та  особистої гігієни, які були вручені гостям заходу. Крім того, для гостей коледжу була проведена екскурсія «Доторкнись до медицини».

 

Дата додання - 2018-02-16