Традиції грудневих свят

 

 

      Із часом усе змінюється. Сучасність поступово витісняє знані нашими бабусями і дідусями звичаї і обряди, видозмінює їх, певною мірою трансформує. Багато чого відходить у минуле і залишається лише пам’яттю, згадкою про життя наших предків.

     Культура українського народу багатогранна і неповторна, а звичаї та обряди колоритні та яскраві. Дуже важливо, щоб сучасна молодь пам’ятала, берегла та наслідувала традиції свого народу.

       12 грудня 2017 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбулося народознавче свято «Андріївські вечорниці». Захід був наповнений українськими  піснями та танцями, дівочими  ворожіннями, народним гумором та традиційним кусанням калити. Всі охочі мали змогу взяти участь у святковому дійстві та скуштувати вареники, солодощі, калиту. Народні костюми та яскраві декорації надали святу неповторної української самобутності.

       Захід підготували студенти відділення «Сестринська справа» груп 3сс(11) та 2Б сс(9) під керівництвом Крочак Людмили Володимирівни та Мамбика Олександра Миколайовича, музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни.

 

Дата додання - 2017-12-12