Тиждень циклової комісії хірургічних дисциплін

       В історії людства професія медичного працівника є найважливішою і найвідповідальнішою в житті людини. Серед усіх професій, які є в галузі охорони здоров’я, найгуманнішими і наймилосерднішими є професія фельдшера та сестри медичної. Дуже важливо на сучасному етапі прищепити студентам медичного коледжу повагу до обраного фаху та розуміння того, яку важливу і потрібну професію вони обрали.

     З 27 листопада по 1 грудня 2017 року в Уманському медичному коледжі відбувся тиждень циклової комісії хірургічних дисциплін. Викладачами циклової комісії були проведені заходи наступної тематики:

-  виставка студентських стендових доповідей (постерів) з хірургічних дисциплін;

-  благодійний ярмарок «Чужої біди не буває»;

-  майстер-клас: «Вчіться надавати першу медичну допомогу»;

-  майстер-клас по відпрацюванню навичок серцево-легеневої реанімації;

-  з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом проведено виховний захід спільно з Клінікою дружньою до молоді та Уманською міськрайонною організацією ТЧХ України «Позбав СНІД шансу!»;

-  протягом усього дня 1 грудня у вестибюлі коледжу лунали добірки пісень, відбувався показ мультимедійних презентацій що висвітлюють тематику СНІДу.

 Заходи підготували голова циклової комісії хірургічних дисциплін Олексієнко Ольга Михайлівна та викладач циклової комісії Свінціцька Тетяна Сергіївна.

Висловлюємо щиру подяку Круглій Наталії Володимирівні, практичному психологу Клініки дружньої до молоді та голові  Уманської міськрайонної організації ТЧХ України Чорній Валентині Андріївні за організаторську допомогу та учать у проведені заходу з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

 

Дата додання - 2017-12-01