«Скажемо СНІДу – НІ!»

 

 

 

 

 

     Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

 

     У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. За час, що минув, 1 грудня стало однією із визначних дат, яка щороку відзначається у всьому світу. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го», а нині вже і «ХХI-го століття».

     30 листопада 2017 року студентська рада та волонтерський загін Уманського медичного коледжу взяли участь у молодіжній акції «Скажемо СНІДу – НІ!». Організаторами заходу виступили відділ  у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради спільно з партнерськими організаціями: Благодійним фондом «Воля», «Клінікою дружньою до молоді», «Академією молодіжного лідера».

       Привернення уваги молоді до проблеми ВІЛ/СНІДу на сучасному етапі є дуже актуальним питанням. Оскільки, кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

 

Дата додання - 2017-11-30