Толерантність врятує світ

     7 листопада 2017 в Уманському медичному коледжі відбулося засідання Правління Уманської  міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України спільно із викладацько-студентським колективом коледжу.    Багаторічна співпраця поєднує навчальний заклад  із зазначеною громадською організацією та її керівником Чорною Валентиною Андріївною. Тому, не дарма, в переддень Всесвітнього дня толерантності захід пройшов в стінах навчального закладу, який понад 90 років готує представників найгуманнішої професії в світі, професії медичного працівника середньої ланки для закладів охорони здоров’я України. В ході засідання учасники заходу мали змогу поділитися досвідом з питання «Про роботу волонтерів у співпраці з Уманською міськрайонною організацією ТЧХ України у взаємодії з навчальними закладами, громадськими та ветеранськими організаціями».

     Крім того, цього дня відбулося засідання круглого столу  з нагоди Всесвітнього дня толерантності. Добро, милосердя і толерантність є тими духовними якостями, які притаманні кожному  медичному працівнику, з огляду на це в засіданні взяли участь студенти коледжу, що представили роботи наступної тематики:

• «Толерантність врятує світ» - доповідач студент ІІ курсу Руденко Артем, керівник  Діденко Олена Дмитрівна;

• «Ми йдемо  по дорозі любові й добра, Милосердя  наша рідна сестра» - доповідач студентка ІІ курсу Клименко Карина, керівник Рюмік Ольга Іванівна;

• «Історія створення руху Червоного Хреста» - доповідач Гарумова Діана, керівник Мазур Наталія Олександрівна.

    В ході обговорення зазначених питань учасники круглого столу дійшли висновку: «Добра та милосердя багато не буває! Будьмо терпимі та толерантні до оточуючих, оскільки байдужість – це параліч душі».

Дата додання - 2017-11-08