Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

    З 23 по 27 листопада 2017 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Викладачі циклової комісії на чолі з Білою Наталією Іванівною проводили виховні заходи різноманітної тематики.

    23 листопада 2017 – відбулася виставка-презентація «Білі журавлі», приурочена пам’яті безневинно загиблих від рук терористів та в наслідок війн. До уваги студентів була представлена добірка аудіо та відео записів, науково-популярної літератури  головною думкою яких є збереження миру в усьому світі, протест насиллю, тероризму та війнам. Яскравою кульмінацією заходу став виступ вихованців хореографічної майстерні «Gut dance famile» з танцювальною композицією «Ми проти тероризму!» Заходи підготували викладачі: Худякова Тетяна Олександрівна, Гур’єва Любов Іванівна, Декарчук Олександра Миколаївна.

   24 листопада 2017 року в актовій залі коледжу відбувся відкритий виховний захід «З Україною в серці!» На захід були запрошені учасники бойових дій на Сході України парамедик-інструктор евакуаційно-медичної служби «Госпітальєри» Шпірко Микола, командир гармати артилерійського дивізіону Шихт Сергій, представник громадської волонтерської організації «Разом» Інна Титаренко. Для гостей та студентів коледжу зі сцени лунали патріотичні пісні та вірші.  Гості розповіли студентам коледжу про бойові будні на передовій, про надання першої долікарської допомоги, про діяльність волонтерів тощо. Захід підготувала викладач історії коледжу Горбенко Любов Павлівна.

     25 листопада 2017 відбулося відкрите семінарське заняття з культурології «Культура Нового часу та Просвітництва» в групі 2лс(9). Заняття підготувала голова циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки Біла Наталія Іванівна.

   26 жовтня студенти ІІ курсу відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де мали можливість ознайомитися з історією нашого міста. Крім того, на перервах до уваги студентів коледжу були представлені добірка аудіо та відео записів, що розповідали про історію Уманського краю. Організатором заходу виступила Михайловська Надія Юріївна – викладач іноземної мови.

  27 жовтня 2017 викладачі циклової комісії присвятили вивченою іноземних мов. Викладач англійської мови Коровкін Сергій Борисович провів засідання круглого столу на тему: «Значення англійської мови у сучасному світі». Крім того, до уваги студентів у вестибюлі коледжу були представлені добірки англомовних хітів минулого століття та сьогодення.

 

Дата додання - 2017-10-27