Зустріч з воїнами АТО

       

 

    З 2014 року за Указом Президента України 14 жовтня відзначається як День захисника України.

    З нагоди зазначеного свята, 10 жовтня 2017 року в стінах Уманського медичного коледжу відбувся благодійний творчий концерт Сергія Кононенка, бійця 30-ї окремої механізованої  бригади, старшого викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва, лауреата Всеукраїнського фестивалю «Пісні народжені в АТО».

     На зустріч із студентами автор і виконавець воєнних пісень завітав разом з бойовим побратимом, бійцем 43 артилерійського полку Сергієм Шихтом та волонтером Уманської громадської волонтерської організації «Разом» Інною Титаренко.

     Спілкування зі студентами час від часу переривалося гітарними акордами Сергія Кононенка. Його авторські пісні зворушили глядачів та змусили черговий раз відчути трагічні моменти військових дій на Сході України.

      Сергій Шихт та Сергій Кононенко  розповіли  присутнім  про бойові будні бійців, про життя між боями, допомогу парамедиків та волонтерів.

      Організаторами зустрічі виступили студенти групи 1Асс(9)  на чолі з керівником групи  Король Ганною  Володимирівною. Глядачі щиро і сердечно привітали воїнів з  Днем захисника України і подякували за цікаву зустріч,  а волонтерам організації «Разом» було передано кошти у розмірі 1000 грн. на допомогу воїнам, що перебувають в зоні бойових дій на Сході України.

      Такі зустрічі залишають в серцях молодих людей віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто сьогодні захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

 

 

Дата додання - 2017-10-10