Всеукраїнська студентська конференція «Україна – понад усе!»

      21 – 22 вересня 2017 року студентка нашого медичного коледжу взяла участь у Всеукраїнській студентській конференції «Україна – понад усе!», яка відбулась у приміщенні Київського міського коледжу.

      Анастасія Найдюк  представляла свою науково-пошукову роботу  «Внесок волонтерів Уманщини у зміцнення обороноздатності України»,  керівником якої є викладач вищої кваліфікаційної категорії – Горбенко Любов Павлівна.

      Студенти з усіх куточків України ділилось своїми дослідженнями та представляли презентаційні матеріали.

       Вкотре зворушили, викликаючи сльози жалю та відчаю, реалії сьогодення, здавалося б мирної України, але  окревавленої неоголошеною війною на Сході.

       Саме через складну військову ситуацію в державі організаторами конференції було проведено практичні тренінги по наданню першої невідкладної допомоги: реанімаційні заходи, методи транспортування, зупинка різного роду кровотеч. Після чого було розіграно студентами Київського міського медичного коледжу надзвичайну ситуацію з великою кількістю постраждалих. Завданням учасників конференції було провести правильне сортування потерпілих, розділяючи їх на «червоних», «жовтих», «зелених» та «чорних».

       Студенти отримали практичні навички у наданні невідкладної допомоги, дізнались чимало нової інформації про реальні події на Сході України, почувши від очевидців «білих ангелів» – медсестер і лікарів, які рятували життя військовим на території АТО.  

 

 

Дата додання - 2017-09-25