Майбутня професія – фельдшер

 

     Фельдшер – одна із найгуманніших професій, яка несе медичну допомогу у найвіддаленіші куточки українського села. Це не лише медичний фахівець середньої ланки – це друг і порадник для хворої людини.

     19 вересня 2017 року в актові залі коледжу юнаки та дівчата, що обрали для себе цю нелегку професію, вступивши до Уманського медичного коледжу на відділення «Лікувальна справа» презентували своє відділення для студентів нового набору.      

     Щороку стало доброю традицією проводити презентацію відділеня для студентів-першокурсників. В ході заходу, новачки мали змогу ознайомитися з історією професії «фельдшер», історією відділення «Лікувальна справа» та коледжу в цілому. Студенти старших курсів розповідали про свої здобутки, демонстрували свої таланти. Випускники відділення звернулися до першокурсників із словами настанови та вручили на згадку про початок навчання записники.

     Кращі студенти відділення були нагороджені грамотами та подяками від адміністрації коледжу.

     Організаторами заходу виступили: завідувач відділенням «Лікувальна справа» Коріняк Олена Павлівна, керівник групи 3лс (11)  Виштакалюк Вікторія  Дмитрівна. Музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни.

 

Дата додання - 2017-09-19