День здоров'я

         

   Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94).

   В Уманському медичному коледжі  стало доброю традицією проводити спортивне  свято «День здоров'я» з нагоди зазначеної дати.

    12 вересня 2017 року викладачами фізичного виховання під керівництвом Мамбика Олександра Миколайовича проведений спортивно-масовий захід, що містив  у  програмі  різноманітні спортивні змагання: біг 100 м (юнаки), естафета з м’ячами (дівчата), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), перетягування канату (юнаки та дівчата). Проте найяскравішим та видовищним був конкурс патріотичної стройової пісні, яким і розпочалося свято. Цікаві патріотичні речівки, пісні, спортивні емблеми та національна символіка вирізняли кожну команду – учасницю заходу.

      «День здоров’я»  поєднав студентів І-ІІ курсів відділень лікувальної та сестринської справи. Веселий настрій та командний дух панували на спортивних майданчиках під час змагань. Переможці були нагороджені грамотами та призами від адміністрації та профкому коледжу.

     Вітаємо всіх учасників змагань!  

Бажаємо міцного здоров’я, нових спортивних рекордів та перемог !

 

Дата додання - 2017-09-13