Тиждень загальноосвітніх дисциплін

      З 22 по 26 травня 2017 року в Уманському медичному коледжі пройшов тиждень загальноосвітніх дисциплін під керівництвом голови циклової комісії Мотузенко Лариси Андріївни. Предметний тиждень вирізнявся динамічністю і різноманітністю заходів, які мали змогу відвідати студенти першого та другого курсів коледжу, що вивчають загальноосвітні дисципліни.

     Розпочався тиждень із виставки стендових доповідей, в яких відображалася робота предметних гуртків циклової комісії.

     Спільно із викладачами та студентами факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини була проведена інтелектуально-розважальна гра з математики «Хто розумніший?». Ініціатором та організатором заходу виступив викладач математики коледжу Місюра Василь Валерійович.

      Викладач  фізики  Яровенко Лідія Григорівна провела виховний захід-вікторину «Фізика навколо нас». Захід відбувся у тісній співпраці із викладачами та студентами Уманського аграрного ліцею.

      Викладач  Голубенко Ольга Володимирівна провела відкрите заняття з фізики на тему: «Радіоактивність дози випромінювання. Вплив радіаційного випромінювання на живі організми».

     Цікавість у майбутніх медиків викликала виставка стінних газет із загальноосвітніх дисциплін, оскільки навчальний матеріал, висвітлений у стіннівках був тісно пов’язаний із медичними дисциплінами.

     З метою вивчення історичних пам’яток рідного краю, під час тижня була організована екскурсія до Уманського історики-архітектурного заповідника «Стара Умань» на тему: «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря»

     Цікавість студентів викликала зустріч із поетесою Уманщини Любов’ю Бойчук «Душа квітує віршами». Студенти і викладачі коледжу із захватом поринули у ліричні, зворушливі поезії, що залишили у душі кожного глядача незабутні враження. Організатором зустрічі виступила Цебенко Галина Іванівна, викладач української літератури.

     Заходи, які містив тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін сприяли розвитку наукових та творчих здібностей студентів та виховували повагу до обраного фаху.

 

Дата додання - 2017-05-29