Міжнародний день медичної сестри

Із світлим святом щиро ми вітаємо,

Сестер медичних неньки України,

Спокійних буднів від душі бажаємо,

Добра, достатку, радості в родині!

       Медична сестра – це  не просто професія, а стан душі, здатність співчувати чужому болю та готовність щохвилини допомогти.

      Медична сестра – вірний і надійний помічник лікаря. ЇЇ можна зустріти в дитячому садку, школі, поліклініці та лікарні. Це освічена, професійно-ерудована, наділена високими моральними якостями особистість. Великою радістю і гордістю для медичної сестри є кожна вилікувана людина, адже любов до людей, чесність, терпіння, безкорисливість, старанність допомагає доглядати та зцілювати  найважчих хворих.

    11 травня 2017 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. Захід розпочався зі святкового привітання  керівника  навчального закладу Скоробрехи Ю.С. та  нагородження викладацького складу  і студентів відділення «Сестринська справа» з нагоди зазначеного свята.

     Під час концерту зі сцени лунали зворушливі вірші та пісні про  професію медичної сестри. Крім того, студенти І-ІІ курсу представили форму медичних сестер різних епох та країн від Кримської війни 1853-1856рр. до форми медичних сестер сьогодення.

     Захід підготували студенти груп 2сс(11) та 1Бсс(9), керівники груп Крочак Людмила Володимирівна та Мамбик Олександр Миколайович. Музичне оформлення Ліснічук Лариси Михайлівни.

 

Дата додання - 2017-05-11