Чорнобиль: Трагедія, подвиг, пам’ять…

     

     26 квітня – героїчна та трагічна дата в історії українського народу, що пов’язана із аварією на Чорнобильській АЕС 1986 року. Щороку вся Україна вшановує пам’ять героїв Чорнобиля, що своїм  життям зупинили невидимого ворога – радіацію.

     Долучилися до вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів аварії і студенти Уманського медичного коледжу, взявши участь у проведені мітингу 26 квітня 2017 року. Кращі студенти коледжу щороку несуть почесну варту біля пам’ятника героям Чорнобиля під час проведення зазначених заходів.

     З метою виховання молоді на героїчному прикладі ліквідаторів аварії на ЧАЕС, напередодні 31 річниці з дня аварії  була проведена зустріч студентів коледжу  з  ветераном Збройних Сил України, ліквідатором аварії на ЧАЕС І-ої категорії, нагородженим орденом «За службу Батьківщині», полковником у відставці, співавтором книги «Герої Чорнобиля поруч» Поліводою Миколою Максимовичем. В ході зустрічі, студенти мали змогу  поспілкуватися  з героєм-ліквідатором, послухати цікаву розповідь про героїчні і водночас трагічні події 1986 року.

 

Дата додання - 2017-04-27