Молодь обирає здоровий спосіб життя!

   

    Здоров’я людини – найцінніший скарб і берегти його необхідно з юних років. Активний спосіб життя, заняття спортом, раціональне харчування, відмова від шкідливих звичок  - це основні чинники, що сприяють зміцненню здоров’я. Це  постійно доводять своїм власним прикладом  студенти Уманського медичного коледжу, беручи участь у різноманітних спортивних заходах.

     6 квітня 2017 року відбувся загальноміський флешмоб «Молодь обирає здоровий спосіб життя!» з нагоди Міжнародного Дня здоров’я. Студенти-медики І-ІІ курсів відділень лікувальної та сестринської справи долучилися  до проведення зазначеного заходу. Дівчата та юнаки груп 1лс(9), 1Всс(9), 1Бсс(9), 2лс(11) представили спортивно-хореографічну композицію із спортивними предметами. Запальний танок додав гарного настрою  не лише спортсменам - учасникам, а  і усім глядачам.

    Учасники флешмобу отримали грамоти від організаторів свята, а саме: Відділу з питань фізичної культури і спорту та Відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

Дата додання - 2017-04-07