Конкурс аеробіки

     

     4 квітня 2017 року в актовій залі Уманського медичного коледжу відбувся щорічний конкурс з аеробіки, присвячений Міжнародному Дню здоров’я.               В змаганнях брали участь дівчата та юнаки І-ІІ курсів. Кожна команда презентувала  танцювальну композицію з обов’язковими елементами та танець з предметами. Крім призових місць, учасники виборювали звання: «Міс аеробіка», «Міс грація», «Міс чарівність», «Міс посмішка» та інші номінації.

     Так, переможцем в конкурсі аеробіки у 2017 році стала команда «Драйв» групи 1Всс(9). Друге місце розділили команди «Демірель» групи 1лс(9) та «Імпульс» група 2Всс(9). Третє місце посіли команди  «Шалені дівчата» група 2лс(11) та «Шалені фельдшери» група 2лс(9). Звання «Міс аеробіка» виборола Шмалюк Катерина студентка групи 1Всс(9).

   Всі учасники змагань були нагороджені грамотами від адміністрації  та солодкими призами від профкому коледжу. Організаторами конкурсу виступили тренер спортивної секції з аеробіки Заскалета Олена Анатоліївна та керівник фізичного виховання коледжу Мамбик Олександр Миколайович, музичне оформлення Ліснічук Лариса Михайлівна.

 

Дата додання - 2017-04-04