Благодійний творчий концерт Сергія Кононенка

     14 лютого 2017 року в стінах Уманського медичного коледжу відбувся благодійний творчий концерт Сергія Івановича Кононенка, бійця 30-ї окремої танкової бригади, старшого викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва, лауреата Всеукраїнського фестивалю  «Пісні народжені в АТО».

     На зустріч із студентами автор і виконавець воєнних пісень завітав разом з волонтерами Уманської громадської волонтерської організації «Разом», які своєю жертовною працею разом з добровольцями рятували країну, поки українська армія повставала з руїн, і на даний час постійно допомагають бійцям на передовій.

     Спілкування зі студентами час від часу переривалося гітарними акордами Сергія Кононенка. Його авторські пісні зворушили глядачів та змусили черговий раз відчути трагічні моменти військових дій на Сході України. Мовою пісні він розповів присутнім  про бойові будні бійців, про життя між боями, допомогу парамедиків та волонтерів.

      На завершення зустрічі, організатор заходу голова циклової комісії природничо-наукової підготовки Король Ганна Володимирівна від імені всіх глядачів подякувала за цікаву зустріч Кононенку Сергію Івановичу, а волонтерам організації «Разом» було передано кошти у розмірі 1915 грн. на допомогу воїнам, що перебувають в зоні бойових дій на Сході України.

      Такі зустрічі залишають в серцях молодих людей віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто сьогодні захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

 

Дата додання - 2017-02-15